Etap szkolny: |
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej | I miejsce Łukasz Mrowiec |
Olimpiada Wiedzy o Prawie | I miejsce Łukasz Mrowiec |
Sprawny w zawodzie – „Piekarz” | I miejsce Piotr Wąs |
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym | I miejsce Dorota Gołuch |
Sprawny w zawodzie – „Piekarz” | II miejsce Błażej Czaniecki |
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej | II miejsce Artur Białek |
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym | II miejsce Łukasz Mrowiec |
Sprawny w zawodzie – „Piekarz” | III miejsce Michał Niewdana |
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym | III miejsce Patrycja Rus |
Olimpiada Wiedzy o Prawie | udział J. Białota B. Marek N. Słonka Ł. Mrowiec |
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu | udział Klasa 4b |
Sprawny w zawodzie – „Piekarz” | udział Klasa 3p |
Olimpiada z przedsiębiorczości | udział S. Pach A. Urbaniec D. Kupczak E. Małysiak M. Mrowiec |
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej | udział A. Białek K. Jasiewicz W. Ledniowski S. Pach N. Słonka D. Kupczak Ł. Mrowiec K. Plucińska J. Białota A. Szatanik M. Białek |
Olimpiada Historyczna | udział Magdalena Białek |
„Konkurs jednego wiersza” | udział Michał Mazgaj |
Sowa matematyczna | I miejsce Patrycja Smagoń Martyna Gąsiorek Danuta Habdas Kinga Ropień |
Sowa matematyczna | I miejsce Patrycja Smagoń Martyna Gąsiorek Danuta Habdas Kinga Ropień |
Harmonia między matematyką a przyrodą | I miejsce mgr Izabela Talik mgr Dorota Mucharska mgr Agnieszka Tomiczek mgr Bożena Bednarz |
Ogólnopolska Olimpiada Ekologiczna | I miejsce Jakub Piela |
Szkolny konkurs „Młody kucharz” | I miejsce Wojciech Sowa Habdas Sebastian |
Finezja potraw z drobiu | I miejsce Aleksandra Gluza Klaudia Białoń |
Konstytucja RP w oczach obywatela | I miejsce Jakub Białota |
Olimpiada Wiedzy o Prawie | I miejsce Łukasz Mrowiec |
Konkurs języka niemieckiego | I miejsce Karolina Kupczak |
Konkurs gramatyczno-leksykalny z języka niemieckiego | I miejsce Maria Stekla |
FOX – język angielski | I miejsce Paweł Dyczek |
Szkolny Konkurs Wiedzy o Australii | I miejsce Karolina Bułka |
Szkolny Konkurs Wiedzy o Australii | I miesce Magdalena Gancarczyk |
Harmonia między matematyką a przyrodą | II miejsce Mika Agnieszka |
Szkolny konkurs „Młody ciastkarz” | II miejsce Karolina Biegun Justyna Skrzypek |
Konstytucja RP w oczach obywatela | II miejsce Barbara Marek |
Harmonia między matematyką a przyrodą | III miejsce Patrycja Figura |
Harmonia między matematyką a przyrodą | III miejsce Patrycja Figura |
Konstytucja RP w oczach obywatela | III miejsce Łukasz Mrowiec |
Zadania logiczne i matematyczne | udział Klasy: 3af2, 3ap |